Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-27, 15:26   #2951
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie odpowiedź z S na mojego paszkwila sobotniego:

Szanowna Pani .......,
W odpowiedzi na zgłoszenie, które otrzymaliśmy dnia 23 lipca 2016 r., dotyczące otrzymania Sephora Box w zamówieniu nr ..... oraz niezadowolenia z obsługi sklepu internetowego Sephora.pl.

Serdecznie przepraszamy za opóźnienie w udzieleniu odpowiedzi na Pani zgłoszenie. Pragniemy przede wszystkim bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację oraz zapewnić, iż poprawny Sephora Box zostanie do Pani wysłany w przeciągu 2 tygodni.
Uprzejmie informujemy, iż dodatkowe miniaturki zostały pomyłkowo dołączone do kilkunastu zamówień- niemniej, zostało skierowane zapytanie do odpowiedniego działu o możliwość wysłania do Pani dodatkowej oferty. Jednocześnie bardzo przepraszamy, iż nie ma Pani pozytywnych wrażeń z obsługi naszego sklepu internetowego- zapewniamy, iż dokładamy wszelkich starań aby udoskonalić nasze usługi, aby Pani kolejne doświadczenia ze sklepem internetowym Sephora.pl były tylko i wyłącznie pozytywne.

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią : 800 700 807 (połączenie bezpłatne) od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-20.00.
Dziękujemy za zaufanie. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza !



Taaaa jasne
To mnie babka wczoraj odpisała, że mini boxa nie dostanę, bo ich nie mają, daje mi za to rabat 20 zł. A Tobie odpisała, że wysłała zapytanie do odpowiedniego działu

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
taaa



kogo zatrudniają? nikogo - translator google robi swoje

ja im napisałam, że goldów traktują gorzej, że jak już swoje wydaliśmy to można nas olać itp ....
TŻ powiedział alechandrowi, że mam kartę gold i coś tam coś tam, a on odpowiedział, że wszystkich klientów traktują jednakowo. No jasne.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
taaa



kogo zatrudniają? nikogo - translator google robi swoje

ja im napisałam, że goldów traktują gorzej, że jak już swoje wydaliśmy to można nas olać itp ....
TŻ powiedział alechandrowi, że mam kartę gold i coś tam coś tam, a on odpowiedział, że wszystkich klientów traktują jednakowo. No jasne.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ale mają burdel...właśnie zadzwoniłam i według aleksandra mam 1000 punktów mniej niż jakoby mam. Nie wie kiedy wysyłają gold boxy ze złotą kartą.

Powiedział mi że nie wyślą już nikomu zamówienia z boxem który był w potwierdzeniu. Może doślą boxy tym którzy już zamówiena dostali a może nie bo boxów nie ma.

estem załamana tak liczyłam na te rzeczy z zamówienia
Tych boxów od 200 zł już nie będą wysyłać??

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
chciałam zrobić zdjęcie rodzinki i mi coś w obiektyw wlazło




zamienione rzemyki - fajnie, ze mogę sobie wymieniać



klapeczek już nie zrobię, czasu nie ma wyciąfgać od nowa
kiedyś zrobię

a to nie miał byc zapach identyko jak klasyk ino kolor gwiazdki zmieniony


---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Rozdziewiczona

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------



Moim zdaniem wygląda ciężko, widać maskę. Ja używałam Dermablendu w sumie jako korektora, bo ma faktycznie dobre krycie ale jako podkład się nie nadaje, jest bardzo ciężki i widać go na twarzy
To TŻ dzwonił
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora