Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-20, 12:28   #487
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Odnoszę wrażenie, że te produkty Kobo są tak profesjonalne jak szampon Syoss... :P

Wczoraj obczaiłam Naturę we wrocławskiej Magnolii i w Astrze. W obu już stoi dumnie szafa KOBO i przyznam szczerze, że produkty zrobiły na mnie wrażenie. Oczywiście tak na pierwszy rzut oka bo żadnego nie kupiłam. Jedynie "miziałam się" testerami .

To, co mi się rzuciło w oczy to cienie! Nie dość, że mają piękne kolory (może nie w takiej ilości jak w Inglocie :P) to jeszcze ich pigmentacja powala! Jak tylko nastąpi jakiś przypływ gotówki to lecę po cienie tej firmy!!! Piękne beże, eleganckie kolory... Naprawdę jestem zauroczona!

Zaciekawiły mnie też te ogromne błyszczyki w słoiczkach. Pachną cudnie i mają urocze kolory, ale czy to aby nie przypadkiem za dużo? Takiego błyszczyka (biorąc pod uwagę, że kobieta ma całe tony "mazideł" do ust :P) to chyba do śmierci wystarcza .

Mam jeszcze pytanie do Was, dziewczyny.. Czy te cienie - wkłady to są dokładnie te same cienie, co te za 12,99 zł.? Bo przy wkładach nie widziałam testerów...

A! I zaintrygowała mnie jeszcze ta baza pod makijaż... Cena dość niska jak za produkt tego typu (19,99 zł.!), więc też chyba wypróbuję. I jeśli któraś z Was używała to czy mogłaby dać znać co i jak?

I jeszcze wracając do sporu czy to profesjonalne czy też nie... Uważam, że w sumie nie ma co debatować. W końcu jeśli kosmetyki okażą się naprawdę dobre to czy to ważne, że sprzedają je akurat w Naturze? To w sumie nawet byłoby i lepiej biorąc pod uwagę dostępność.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując