Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-20, 15:32   #493
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

signa: Ja pytałam jedynie o to, z jakich powodów producent nazwał tą markę "profesjonalną". Jakieś powody musiał mieć.

Mnie się wydaje tak jak napisała barwy_wojenne: kosmetyki profesjonalne = dostępne tylko dla profesjonalistów. Owszem, pokrętnymi drogami do zdobycia (jak np. Kryolan) również dla szarego klienta.

Uważam, że dopisek: "profesional" jest jedynie chwytem i danie kobiecie poczucia, że ma cudo w swojej kosmetyczce.


W sumie, niech sobie pisze i nazywa jak chce, czy to bardziej czy mniej zasłużenie, ale pisanie w niekórych komentarzach coś w stylu: podkład jest super bo porfesjonalny ... no proszę

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
To moze ja sie wypowiem, bo bylam na szkoleniu i wiem co nie co a propos cen..chodzi o to, ze po 1 sa to polskie kosmetyki i juz nawet dla tego beda tansze.
A ja gdzies czytałam że te kosmetyki są sprowadzane z zagranicy (Francji? nie dam sobie nic uciać) a Polbida ("Natura") jest dystrybutorem

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Co znalazłam:

"KOBO Professional - marka profesjonalnych kosmetyków do makijażu wkracza do Polski i jej produkty będzie można kupić w drogeriach Natura.

Dotychczas kosmetyki KOBO stosowali zawodowi makijażyści, od teraz mają być dostępne dla innych kobiet i to po przystepnej cenie. Kosmetyki KOBO charakteryzują się tym, że są trwałe i łatwe do nakładania, posiadają bogatą paletę kolorów i różnorodny zestaw produktów."

uwagi:
- coś co jest polskie RACZEJ nie może wkraczać do Polski
- hmmm nie jestem przekonana dlaczego tego typu kosmetyki miałaby "wkraczać" do Natury a nie do własnych salonów jak np. Inglot? Ok, dajmy na to, ze faktycznie uzywali jej makijażyści, ale wprowadzenie marki do Natury powoduje U MNIE utratę wiarygodności. Nic na to nie poradzę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-10-20 o 15:34
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując