Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzydkie kaczątko
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-31, 13:10   #14
Zwierzak2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Brzydkie kaczątko

ćwiczenia - mam dla ciebie pewną propozycję, pewnie dziwną, niemodną... ale zamiast tych ćwiczeń co robisz mogłabyś po prostu spacerować . Na przykład 2 razy dziennie: rano i wieczorem po godzinie. Ja kiedyś byłam gruba, ale jak zaczęłam chodzić z moim psem to szybko straciłam na wadze, bez obciążania stawów, zbytniego zmęczenia, zmuszania się itd. Ale jeśli bolą cię kolana to musisz trochę przystopować, lepiej na razie wybierz rower i idź do lekarza. On może zapisze ci jakieś preparaty na wzmocnienie stawów z glukozaminą i chondroityną, ale na prawdę UWAŻAJ, bo może ci się coś stać.
dieta - no cóż, myślę, że 5 posiłków dziennie, dużo warzyw, owoców. Najwięcej jedz na śniadanie- np. jajecznica, owsianka, zdrowe kanapki z sałatą, wędliną, pomidorem, serem, sałatka, płatki śniadaniowe kukurydziane albo musli... Pomiędzy głównymi posiłkami podjadaj oczywiście owoce, jogurty ( ale takie zdrowe ). Obiad to ryby, mięso, jajko z surówką i ziemniakami, ryżem, kaszą i dużo zup. Lepiej nie jeść potraw typu naleśniki, pierogi, omlety, bo w nich jest dużo mąki. A na kolację powinnaś jeść najmniej, jakieś lekkostrawne jedzenie.
Poza tym poleciłabym Ci do picia zioła lub drożdże. Musisz poszukać właściwości ziół, wybrać sobie jakieś i zacząć pić . NAPRAWDĘ bardzo pomaga.
Co do stylu, makijażu, fryzury to niestety Ci nie doradzę, bo się nie znam na tym .
A charakter... to chyba najtrudniejsze... a moja rada brzmi... pomódl się .
Zwierzak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując