Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedurodzionowa próba
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-23, 20:26   #21
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Przedurodzionowa próba

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Ślicznie. Świeżo i dziewczęco. Ile masz wzrostu? Jak na Ciebie patrze to wydajesz mi się taką malutką kruszynką, max 155cm taka kobietka do noszenia na rękach
Heh 155 to napewno nie mam coś ok. 168 cm wzrostu i jestem chuda jak patyk i faktycznie drobna

Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Moim zdaniem rewelacja!!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny efekt końcowy. Makijaż jest bardzo subtelny wiec ja bym sie pokusiła dosłownie o jedno muśnięcie pędzelkiem zanurzonym w szarym cieniu. Ciemniejszy akcent podkreśliłby jeszcze bardziej Twoje ładne oczy.
Śliczne rzęsy.

Udanej zabawy
jejku miło czyta się takie posty ale wiem że daleko temu makijażowi do doskonałości. Ale i tak bardzo dziękuję za podbudowujący komentarz

Cytat:
Napisane przez agusia1210 Pokaż wiadomość
Takie oczy to skarb a makijaż bardzo ładny, subtelny
Kiedyś koleżanka powiedziała mi ze mam małe oczy ale chyba to jednak nie prawda

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Ja bym zamiast ust, podkreśliła mocniej oczy, które są u Ciebie atutem. Super rzęsy, ładny kształt oka, do tego przydałby się fajny mocniejszy makijaż.
Szminkę "zjesz" w restauracji wraz z kolacją więc jeśli makijaz ma być taki jak teraz to po kolacji będziesz wyglądać jak bez makijażu
Faktycznie... tym bardziej że ta szminka jest strasznie nietrwała ona znika samoistnie :/ Dobrze, zatem postaram się mocniej podkreślić oczy

Cytat:
Napisane przez lee_monka Pokaż wiadomość
bardzo Ci do twarzy w tym maijażu, podkreśla on Twojej atuty, brawo
Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie, naturalnie, suuuuper rzęsy

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Lee_Monka swietnie wygladasz, jestem na tak
dziękuję dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Slicznie wygladasz A z tym rozem , to na kosci policzkowe a nie pod Po prostu z dwa centymetry wyzej .
Hehe OK. to będzie 2 cm wyżej. Dobrze że napisałaś w którym miejscu mam malować to sobie to jakoś umiejscowię na twarzy
Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Masz sliczne oczy. I oprawe oczu Ja rowzniez jestem za jakims mocniejszym akcentem na oczkach.
OK, postaram się. Nic nie obiecuję ale zrobię co w mojej mocy

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Ładny dzienny makijaż, nie jestem pewna czy odpowiedni na kolację. O różu dziewczyny już pisały.
OK OK coś wymyślimy.

Cytat:
Napisane przez black.coffee. Pokaż wiadomość
Zgadzam się Sama bardzo lubię podkreślać usta, ale fakt faktem, że szybko się zjadają i są niepraktyczne przez to. Pomijając trwałość makijażu to ślicznie wyglądasz w tej propozycji
Jak będę malować oczęta to będę zaglądać na Twój step zrobiłaś go super. Na szybko zerknęłam nie komentowałam ale wiadomo że całość robi piorunujące wrażenie. Black.coffe dziekuję za sugestie i za ten step
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując