Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-16, 10:31   #2087
alutka27
Przyczajenie
 
Avatar alutka27
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Hej,
Powiem tak, ja też poszłam z przebarwieniami do dermatolog i zrobiłam zabieg Cosmelan z maską. Niestety 1000zł wydane i 3 tyg na zwolnieniu. Ale pisałam już o tym na wątku Cosmelan, że po długiej drodze eksperymentowania z podkładami znalazłam chyba "to coś" dla mnie też jest okoszmar z tymi przebarwieniami, więc się nie poddalam. Stosuję na noc krem do suchej cery Cepathil, rano przed makijażem nakładam krem z filtrem (zalecony właśnie po zabiegu, w którego wcale nie wierzyłam, aż do teraz) Avene filtr 50 (pomarańczowy) wklepuję go a po 15 min nakładam podkład vichy normaderm lub Revlon photoready, oba są lekkie i trzymają się elegancko na tym kremie prawie cały dzień, co dla mnie ważne to nie świecę się jak po np.estelauder lub vichy dermablend, które były zresztą bardzo cięzkie....następnie troszkę róż i puder matujący w kamieniu...polecam spróbować i daj znać o efektach jak skorzystach z moich rad....pozdrawiam i powodzenia, mam nadzieję że Tobie również pomoże bo znam ten ból
alutka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując