Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 14:23   #4258
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Od wczoraj mnie nie było i jeszcze nie nadrobiłam


Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Masz jakieś rady czym się kierować w wyborze? Narazie stwierdzilam, ze musi być w miarę mały i zwrotny, mamy dużo starych drzew i miejsc trudno dostępnych, więc musi się zmieścić, chociaż wiadomo, z dużym większą zabawa ;D
Chyba nie bardzo, Tata wybierał i nie miałam nic do gadania mamy Husqvarne, ale dokładnego modelu nie podam, bo ona nie mieszkam z nią na co dzień pod jednym dachem myślę że warto zwrócić uwagę na ich modele

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A teraz poważne (jeśli głupie to przepraszam, ale dopiero raczkuję w temacie ) pytanie do użytkowniczek zmywarek
Czy zmywarka suszy tez naczynia? bo mam taki "problem":
wstawiam zmywarę na noc i rano, jak otwieram, to wszystko jest mokre i ma takie plamki (wychodzi na to, że trzeba wytrzeć ściereczką do sucha) a może mam popsutą zmywarę i źle działa sama nie wiem
Tylko się nie śmiejcie z człowieka
Obstawiam że problem w tym że nie otwierasz po umyciu drzwiczek- para się osadza na naczyniach i są mokre. Ja po myciu względnie szybko otwieram, strząsam wodę (potrząsając tymi "koszykami") i zostawiam do wystudzenia. Jest ok

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Wkułabym się strasznie
Wiesz co, napisz do centrali maila z pytaniem, po co jest zmiana terminu skoro mają ją w nosie? Zależało Ci, żeby kurier był konkretnego dnia, bo chciałaś odebrać przesyłkę osobiście (mógł tam być np. prezent dla kogoś i szybsze dostarczenie popsuło niespodziankę). Ponadto prosiłaś wyraźnie kuriera w rozmowie telefonicznej o przywiezienie przesyłki następnego dnia. Niestety widocznie klientów traktują jak półgłówków. Kurierzy wiedzą lepiej co im jest potrzebne. Myślę, że centrala szybko ich pouczy.
U mnie dpd jest najlepsze. Ostatnio nawet zooplusa przez nich zamawiam. Facet jest uprzejmy, komunikatywny i kumaty. Aa i jeszcze o dziwo punktualny. Jak przychodzi sms, że będzie między 15 a 16 to zawsze jest. Można? Można!
Tak powinnam zrobić, wkurzył mnie niemiłosiernie. Poza tą akcją kurier był w porządku.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam - taka różnica, że u mnie kurier nie dzwoni czy się da, tylko przywozi gdy mnie nie ma, bo wie, że u mnie zazwyczaj ktoś w domu jest... No i potem dowiaduję się przez telefon "Znowu jakieś gówno przyszło z Sephory"

Właśnie tego typu haseł chciałam uniknąć
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora