Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-04, 19:26   #829
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez caroline1994 Pokaż wiadomość
Jest to mój pierwszy wpis na tym forum, nie orientuje się jeszcze za bardzo więc liczę na wyrozumiałość
Zaczynam : coś mnie podkusiło (głupota ludzka nie zna granic) eksperymentować z włosami na dzień przed studniówką - jakoś na początku lutego. Chciałam jedynie delikatne pasemka (mam, a właściwie miałam bardzo ciemny brąz). Nie do końca świadoma co robi ze mną fryzjerka (dodam, że młoda!) oddałam swe włosy w jej ręce i... koszmar! Zrobiła mi strasznie gęste pasemka rozjaśniaczem z Joanny, woda 9%, na wierzchu miałam platynę, pod spotem swoje ciemne włosy. Oczywiście nie ma mowy, żebym cokolwiek jej za to zapłaciła. Zapłakana wróciłam do domu i udałam się po farbę, kupiłam Wellaton w piance, kolor 6/7 "czekoladowy brąz". Wyszły rudo-brązowe, (nie najgorzej w porównaniu do tego, co było...) po kolejnym farbowaniu to samo.
Nie wiem za bardzo co teraz będzie z moimi włosami, z tego co wiem, to mam wypłukany pigment? Czy uda mi się wrócić do swojego naturalnego koloru? Ile to może zająć? Bardzo proszę o jakiekolwiek rady, bo naprawdę jestem już zdesperowana...
Po pierwsze zmienilabym fryziera najlepiej jakbys udała sie do niego. Jezeli chcesz sama w domu farbowac włosy to ja bym wziela ciut ciemniejszy kolor niz moj naturalny. Farbowane wlosy zawsze sie wyplukuja.
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując