Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-09, 15:50   #2087
Milwa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Unhappy :(Pomóżcie:(

Prosze doradzcie mi cos...niedawno jakies 2 tygodnie temu zaczelam stosowac maseczke aspirynowa, Tonik z BHA i skinoren oczywiscie na dzien krem z filtrem LRP Dermo-Pediatrics lait/lotion 50+jako nawilzacz Avene legere a do mycia Pharmaceris i dodatkowo woda termalna LRP.Musze sie przyznac ze wczesniej probowalam peelingu migdalowego ale niestety te 10% zrobilo mi z twarzy nie powiem co.Wracajac do tematu mam cere tłustą, wrażliwą i niestety mocno zanieczyszczona ktora lubi sie zapychac. Minely dwa tygodnie a ja mam jakby bardziej widoczne wagry (wczesniej nie bylo ich tak widac) i kilka malych pryszczykow cera wyglada gorzej inni to tez zauwazyli...chcialam stosowac taki program pielegnacji do kwietnia ale teraz sama nie wiem co mam zrobic moze powinnam zrezygnowac prosze doradzcie mi jestem taka zalamananie wiem czy to wysyp czy poprostu cera jest zapchana...moze powinnam cos zmienic w pielegnacji??Wczesniej skora byla taka sobie ale nie wygladala az tak zle.
Milwa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując