Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Jaworzno
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-15, 11:32   #32
eternity7476
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 2
GG do eternity7476
Thumbs up Dot.: Fryzjer doskonały?:D:D-Jaworzno

Witajcie, ja mieszkam w Jaworznie dopiero od niecalego roku i oczywiscie ... gdzies do fryzjera trzeba chodzić. Mam blisko na Osiedle Stałe i tam dokonałam mojego odkrycia. Szłam tam z polecenia kolezanki mojej mamy ale tak bez przekonania....Okazało się że spędziłam niesamowicie przyjemnie czas i efekt jest rewelacyjny. Malutki salonik, przytulny gdzie sie czuje człowiek jak w domu, miłe dziewczyny obsługują. Widać że sie znają bo mnie na przyklad od razu powiedziala kiedy farbowalam ostatnio, ze czesto myje wlosy i takie uwagi rozne cenne odnosnie tego jak powinnam dbac o wlosy. Przez to że nie jest to w centrum ceny maja bardzo sensowne, ale trzeba sie umawiac na jakiws powazniejsze zabiegi bo maja bardzo duzo ludzi. Na strzyżenie mozna sie załapać czasem "z ulicy". Farbowalam wlosy dosc dlugie (za ramiona) - 1 kolor ciemny jak zawsze, ale mi doradzila zeby rozswietlic same końcówki - rewelacyjnie to wyglada i w koncu jest cos innego ale nie drastyczna zmiana. Zapłacilam ze strzyżeniem, modelowaniem i tymi refleksami tylko 90 zł!!! Mają tam bardzo dobre kosmetyki, profesjonalne jakies francuskie ale nie Loreal, tylko Laboratorium "jakies tam" niepamietam . wlosy mi sie błyszczą po nich jak jeszcze nigdy. Unikałam chodzenia do małych saloników, ale teraz widze ze warto bo traktuja (przynajmniej w tym studio Elisee) każdego indywidualnie. Juz jak poszłam 2 raz to mnie pamietały (raz byłam u Oli i raz u Patrycji) i juz mi zaplanowały co robimy z moimi włoskami teraz, jak dalej je poprowadzimy zeby tu troche odrosło, tam troche podcieniujemy i bedzie jak chcialam - bez drastycznych zmian, ale bardziej dopasowana i nowoczesna fryzurka. Dostałam kawkę, kartę stałego klienta a wczoraj jak byłam to otrzymałam piękny prezencik swiateczny . Polecam wam, bo jest naprawdę warto i patrząc na odjechane ceny w centrum, i jakość obsługi..... to nie ma co porównywać.
eternity7476 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując