Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O ilości perfum i związane z tym przemyślenia. "Czy istnieje życie pozaperfumowe?";)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-10, 16:09   #70
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: O ilości perfum i związane z tym przemyślenia. "Czy istnieje życie pozaperfumow

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ach nie nie, Baby!
Ja miałam tu na myśli tę kolekcję z linka. O Twojej wypowiadam się we właściwym miejscu (żeby Tulipanka mogła zamiast sprzątać na perfumach coś mądrego do nas napisać).
Jeśli chodzi o rozmiary kolekcji, t i do Kattariny spoooro Ci brakuje. Ale to chyba nie jest źle, nie prawdaż?


Bo każdy cytat musisz osobno wyszczególnić "quotami".
Aha.Czasami matolek ze mnie.Ale ucze sie co dzien nowych rzeczy.
Zaraz lookne,co ladnego wyplodzilas.

Eiri,samo w sobie nie jest niczym zlym.Tyle tylko,ze wiekszosc z nas ma bardzo emocjonalne podejscie do swoich zbiorow,kupujemy,bo nas czyms zauroczyly,wywolaly jakies skojarzenia,wspomnienia,s prawiajac tym wielka przyjemnosc.I fakt-obojetne,ile tego jest.Wazne,jakie maja znaczenie.
Koekcja tej pani jest ladnym...muzeum.I tak samo jak ono jest zimnai beznamietna.Ladne to,efektowne,ale takie "prosze nie dotykac eksponatow"
Potrafie sobie wyobrazic,jakiej ta pani apopleksji dostaje,gdy goscie chca wziac do reki jej eksponaty,nie mowiac o psiknieciu.jestem pewna ze to ostatnie grozi u niej kalectwem lub smiercia.
Ale jak zauwazylam przedtem,kazdemu jego dzialka.Tyle,ze ja osobiscie w tym przypadku powiem"fajne" i pojde tam,gdzie moge wszystkimi zmyslami cieszyc sie zyciem i takimi drobnostkami,jak chocby kropelka slicznego zapachu.
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora