Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty z kwasami dostępne na rynku - nasze wrażenia po stosowaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-17, 13:18   #201
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Produkty z kwasami dostępne na rynku - nasze wrażenia po stosowaniu

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Tu masz wpis o Redermic R: http://kosmostolog.blogspot.com/2013...wrazliwej.html

Flavo C jest bardzo fajne (zużyłam już chyba z 5 buteleczek), ale teraz mam zamiar kupić serum z witaminą C z BU.
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja mialam Redermic R ( jest tam nawet moja recenzja) osobiscie uwazam, ze to pieniadze wyrzucone w bloto. Generalnie moja cera zawsze reaguje na rozne substancje zluszczajace - tutaj reagowala tak, ze byla zaczerwieniona, niby na drugi dzien "doraznie" byla wygladzona, ale to wygladzenie z czasem mijalo. Poza tym nie odnotowalam zadnych zmian. Tak jak pisalam - juz znacznie lepsze efekty mialam po migdale 10%.

Natomiast Flavo C z Aurigii szczerze polecam. To jest moj hiciarski kosmetyk Zawsze siegam po niego latem - wtedy nawet nie musze siegac po zadne podklady taka mam piekna cere
Dzięki dziewczyny! Tak jak mówiłam - tego Redermica nie wykupię, bo cena jest dość kosmiczna , ale próbki nie zaszkodzi skończyć Flavo kusi coraz bardziej, chyba zainwestuję!
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując