Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-29, 10:38   #44
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

mnie swędzą rączki żeby coś zamówić... dzisiaj premia przyszła

zazdro K , fakt lepiej nie czekać, bo nie wiadomo co powymyślają z nowymi obostrzeniami.
Ja szukam wakacji na przyszły rok, chcę Grecję i myślę o Zakyntos, albo Rodos. Możecie polecić jakiś hotel? nie umiem nic wybrać.
Dopiero wróciliśmy z Majorki, a ja już chcę gdzieś lecieć....


zazdro zakupów, daj później fotę
Super z premia, nic tylko pozazdroscic!

Ja tez przed chwila wrocilam z K i znowu lecimy....tym razem bedzie spokojnie mam nadzieje bo bylo urwanie glowy po tak dlugiej nieobecnosci.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
widziałam ten goodie bag na CB, wypasiony
Ja już też myślę o wyjazdach w tym roku wakacje były tylko lokalnie i już mi tęskno za ciepełkiem [emoji51] planujemy Grecję (pewnie Kreta) ale zobaczymy jakie będą oferty. Weekendowe wyjazdy to też super pomysł Mam z inFace, kupowałam na all razem z ich "jajkiem" , działa bez zarzutu ale innych nie znam, żebym mogła porównać. Daje takie delikatne oczyszczenie i odświeżenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez celuje w Inface, nie spodziewam sie ze bedze moc jak w gabinetach, ale jako pomoc w pielegnacji.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując