Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Lumiere:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 16:48   #710
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Jmw, cieszę się, że znalazłaś swój kolor.

Ja niestety nie potrafię Neutrale zbyt ziemiste i oliwkowe Goldeny pomarańczowe, a wszystko za ciemne. Przyszedł mi jeszcze Beige, ale jak patrzę na swatche Rzabby, to żałuję, że nie wzięłam Warm. Testowałam w domu w czasie Świąt różne mieszanki, ale jakoś nic mnie nie zachwyciło. Nic, trzeba próbować. Już teraz mogę powiedzieć, iż formuła FF kryje najlepiej, ale też podkreśla mi pory i szybko spływa. Za to VV trzyma się "jak łysego za włosy", nie wysusza, matuje, ale bez płaskiego efektu, a porów ani śladu, choć muszę nalożyć 2-3 warstwy (to i tak o niebo lepiej niż przy EDM). Tylko do licha ciężkiego, ja chcę moj kolor!

Aha, nie wiem, czy to ja znów nie dopatrzyłam, ale przy zamawianiu sampli nie mogłam kliknąć rozcieńczacza ( biała baza), nie było go na liście. Foch.

Co do cieni- kolory są przepiękne, choć wolałabym, żeby mieli w ofercie coś zbliżonego do matu, bo strasznie drobinkowe są. U mnie na bazie- inaczej się nie da- wytrzymują bez zarzutu ok 6 godzin, później zaczynają się zbierać w załamaniu powieki, lecz nie bledną. To trochę mniej niż np. sypkie cienie bourjois, czy choćby spomniane EDM, aleznajdę na nie sposób.

Teraz zachęcona Waszymi głosami będę musiala spróbować róży, ale o dopiero, jak trochę podreperuję budżet.

No to się wypisałam
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora