Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 20:37   #2228
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Podobnie ja Wy marzę o chłodnym, ale brązie, z tych jaśniejszych...Wklejam swoje zdjęcie po Loreal Richesse kolor: 7.13 jest to w sumie blond popielato złoty, ale na moich włosach to złoto jest mało widoczne. Niedawno zrobiłam włosy palette 10 min...tak, tak napaliłam się własnie na palette kolor 700 dark blonde, wyszły bardziej w stronę mlecznej czekolady ( w sumie też niezły kolorek ). Wracam grzecznie do fryzjerskiego Loreal Zdjęcie robione telefonem, bez lampy przy oknie, ale w pochmurny dzień.
Bardzo ładny kolorek .

Shade, Ty miałaś robic w sobotę włosy.. położyłaś już farbę? Jak wyszło?

A ja Wam powiem że ten mój ciemny blond Garniera robiony 2 tyg temu do tej pory się na rudo nie wypłukuje , troszkę zjaśniał, bardziej na końcach i tam wpada w popielaty cieemny blond. Ogólnie jest mi trochę za ciemno i już kombinuję jak przynajmniej 1 ton włosy rozjaśnic.
Co radzicie żeby było najmniej inwazyjnie, bo nie chcę włosów męczyc i co da się zrobic w domu ? Do fryzjerki iśc nie chę bo zaproponuje mi pasemka a ja nie chcę, chcę miec jednolity kolor..
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora