Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Na co zwracacie uwagę podczas usługi fryzjerskiej?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-10, 10:54   #23
stricte
Raczkowanie
 
Avatar stricte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 385
Dot.: Na co zwracacie uwagę podczas usługi fryzjerskiej?

zwracam uwagę na:
- kosmetyki, farby, urządzenia (prostownice, suszarki) na jakich pracuje fryzjer, jeśli nie znam tej marki kosmetyków na jakich pracuje najczęściej staram się o nich poczytać
- podejście fryzjerki, czy słucha tego co mówię i faktycznie stara się mi doradzić, uwzględniając moje potrzeby
- czy salon jest czysty, w miarę nowoczesny, chociaż nie musi być wybitnie ekskluzywny
- wygląd fryzjerki także jest ważny, jeśli osoba zajmująca się moimi włosami, ma popalone na jasny blond włosy etc to rezygnuję z usługi
- jeśli jest ku temu sposobność patrzę jak są obsługiwane inne klientki salonu, jak wygląda ich efekt końcowy
- jeśli mówię fryzjerce, że chcę włosy do łopatek a ona obcina mi do ramion to nigdy nie wracam do takich salonów i staram się by inne moje znajome wiedziały o braku profesjonalizmu ów fryzjerki
- nie cierpię kiedy fryzjerka wyrywa mi włosy podczas czesania
- ważne by fryzjerka do ostatniego płukania stosowała chłodniejszej wody
- nie lubię kiedy suszy mi się włosy najbardziej gorącym strumieniem
- lubię kiedy fryzjerka bada: jak układam włosy, czego nie chcę, a co chcę
- nie lubię kiedy mimo, że powiedziałam, że nie potrzebuję zakupić żadnej odżywki czy szampony, fryzjerka nadal naciska, że to ' wspanaiły, innowacyjny produkt i na pewno będę zadowolona'
- zanim się wybiorę do salonu sprawdzam opinie na jego temat, pytam znajomych

i jest masa innych rzeczy, wymieniłam te najważniejsze
__________________
' Cierpienie jest na pewno rodzajem sensu.
Bezsens przecież nie boli.
Bezsens jest obojętnością.'
stricte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując