Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 18:39   #834
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
A dla odmiany paleta Golds Diora - wbrew regułom użyta do dziennego makijażu - do brązowych oczu

niespodzianki na skórze od temperatury otoczenia (ach te upały...)- zdjęcie bez retuszu Użyłam wszystkich kolorów z paletki, czarnej kredki i czarnego tuszu

Załączam na zamówienie Desti fotki zestawu pyndzyków Sigmy - zestaw jest godny polecenia myślę o jeszcze kilku pyndzelkach

Babu, zdrówka życzę i powrotu do normalności. Moja skóra na temp. otoczenia strzela focha...
bardzo ładnie , ale zdjęcia chyba lepiej jak zrobiłabyś bardziej od przodu, bo teraz masz chyba przekłamany kształt brwi

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
kamelya-uroczy, dzienny, świetlisty makijaz.. Mówisz że to Goldsy... Hmm.. by myślę czy ich nie wyciagnąc na wymiance od wizażanki..

Mogę prosic o recenzję pędzli..?

Wrzucam swój make up (juz prezentowany na MM), granatowe ochłodzenie na polskie upały
Paletka Urban Decay "fioletowa"

oraz bonusy-makijaże sesyjne-tez Urban Decay
OMG
bosko

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość

p4w ale kusisz nie dosć że makijaż śliczny to kolorki "moje"...
pamietam, ze oglądałam te paletki na targach kosmetycznych ale w koncu wziełam ziemie egipska zamiast paletki .. teraz wiem ze to był błąd

jak testowałam w S crush glow to stwierdziłam ze nijaka, ale po twoich zdjeciach zmieniam zdanie ślicznie...!!! bardzo Ci pasuje takie wyciągniecie cieni ...
dlaczego zaraz błąd - ziemia egipska podobno jest bardzo fajna

dziękuję
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując