Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-10, 09:33   #993
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a ja polecam olej arganowy (jeżeli nie ma się alergii na orzechy) i żel hialuronowy - u mnie wręcz goiły zmiany atopowe na twarzy
Trah - jeśli wysusza cię mycie wodą i pianką (która moim zdaniem wcale nie jest odpowiednia do suchej, wrażliwej skóry bo detergentem jest w niej SLS) to polecam mleczko albo płyn micelarny
na orzechy jestem uczulona. ja dopóki nie zacznę myć buzi/smarować kremem, to wszystko jest ok.
ja nigdy nie sprawdzałam składników danego produktu, kupuje, próbuje, jak jest źle to daje komuś w prezencie, jak jest dobrze, to używam.
z pianką Iwostinu jest tak, że jak używam max. 2 razy w tygodniu to jest dobrze, ale jeżeli częściej, to problem się zaczyna powtarzać. czerwona skóra schodzi mi szybko, ale piecze mnie od godziny do dwóch.

sprawdziłam teraz na forum jakie są kosmetyki bez SLS i wśród nich jest: Physiogel Cleanser hipoalergiczny żel myjący dla skóry wrażliwej, którego używałam i nie było mi z nim dobrze.
a np. z serii Ziaja Calma mogę używać tylko peelingu enzymatycznego, po kremie jestem czerwona.
teraz kończy mi się krem na dzień o kremie na noc nawet nie myślę, bo wybór tego kremu, to już w ogóle jest męka...
Trah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując