Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-23, 16:09   #353
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Anulka89_kr Pokaż wiadomość
niestety nie używałam tej farby,ale przyznam,ze ten super jasny blond jest śliczny
miałam ją kupić zamiast perfect mousse 1000,ale po przeczytaniu opinii stwierdziłam,że chyba wole jednak nie ryzykować.
czytałam,że kolory są ładne,ale szybko schodzą,na dłuższe włosy konieczne są 2 opakowania,że włosy po niej wypadają i ponoć ma silną wodę utlenioną i bałam się o przesuszenie włosów.

LadyAnneB byłam pewna,że pralina wyjdzie troszkę ciemniejsza niż na zdjęciu dodanym przez Ciebie.
kolorek niby ładny,ale dla mnie jakiś taki nieokreślony nie wiem czemu.
oj to wolę nie ryzykować

i mam tą swoją pralinę. Szczerze mówiąc rzeczywiście Anulka masz rację, taki jakiś jest mdły i bez wyrazu jednak z tego koloru rezygnuje.


---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez sarita1307 Pokaż wiadomość
Fotosy z weekendowego farbowania kolorem 950. Wszystkie zdjęcia, prócz ostatniego robione w świetle dziennym. Jak już wcześniej pisałam kolor ciepły jednak na naturalnych podchodzący pod rudość. Na reszcie-pasemkach słabo chwyciło )
To chyba kolorek dla mnie
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując