Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-15, 09:22   #1810
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
A jesteś pewna, że to co masz to trądzik a nie zwykłe wypryski?
Pomaga.
W pierwszym poście na dole jest faq, tam masz jakie oleje do jakiej cery.
Kup sobie też olejek z drzewa herbacianego. Możesz dodać kilka kropel do mieszanki albo stosować punktowo na syfki
Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Ja mam tradzik i stosuje 25% rycyna + slonecznik+winogrono. Do tego punktowo obowiazkowo wieczorem herbaciany.
Ja jeszcze uzywam serum http://www.gardenofwisdom.com/catalo...74/9132813.htm patrz na sklad. Chodzi o ten skladnik Pantothenic Acid [B-5]
i o ten Niacinamide [B-3]
Od 2 tyg. moja skora poprawila sie o 180 st.
Proponuje uzywac oleji zamiast jakis sklepowych oliwek
Jezeli masz tak, ze masz twa pryszcze a potem nagle sa nowe i nowe to na moje je roznosisz. Olejek herbaciany ma wlasciwosci silnie antybakteryjne. Jak ja to robie: sterylnie na oczyszczana twarz miedzy chusteczkami jak juz widze, ze gad chce wyjsc wyciskam go i potem daje od razu olejek herbaciany. Tak wlasnie sie pozbylam moich ropnych pryszczy. Kiedy czekalam az mi same zniknal i ich nie dotykalam to nie bylo takiej obcji zeby same wyszly. Moglam je nosic dzielnie po 2-3 tyg.

No i sie chwale, ze dzieki OCM praktycznie pozbylam sie moich zaskornikow na nosie
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź Samantha masz rację z tym roznoszeniem, ale czasem po prostu nie potrafię się powstrzymać aby nie wycisnąć Będę musiała zakupić sobie olejek herbaciany. Dostane go w aptece?

W poniedziałek zrobiłam pierwszy raz OCM i skóra super rozświetlona, tylko była trochę ściągnięta (20% rycyny, 80% HIPP).. Nie wiem czy kupować krem Alterry, czy zamiast tego hippa dać inny olej
Lecę czytać FAQ
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując