Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 19:50   #1490
Yellow Banana
Raczkowanie
 
Avatar Yellow Banana
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 83
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja miałam z obgryzaniem straszny problem. Skończyłam dopiero jakieś dwa lata temu ale paznokcie o tym nie zapomniały i cały czas są w złej formie. Łamią się, rozdwajają i inne cuda.

Dla mnie najlepsza okazała się siła woli i ambicja Wszyscy mi mówili, że chyba nigdy nie przestanę obgryzać a ja się zawzięłam i przestałam. NA początku cały czas malowałam paznokcie, żeby nie korciło a teraz już nawet bez tego nie obgryzam . Teraz już wiem, ze nie jest to warte tego co ja się mam z tymi paznokciami i już więcej nie mam zamiaru tego robić. Najlepiej pomyśleć sobie, że po tym jak przestaniemy obgryzać paznokcie wiele czasu i trudu zajmie nam doprowadzenie ich do ładu a czasem może to okazać się niemożliwe .

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kreatyvvna Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam pomysłu Jakieś sugestie...?
Nie mam pojęcia czy to już było pisane bo nie czytałam całego wątku ale u mnie sprawdziło się malowanie paznokci. Nie mogłam obgryzać bo by lakier brzydko wyglądał taki poobdzierany ale jak już byłam mocno zdenerwowana i musiałam czymś łapy zająć to zdrapywałam lakier.
Yellow Banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując