Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dior - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-13, 00:17   #3263
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Może kiedyś się do niego przekonam, ostatnio chodzi mi po głowie zakup jakiegoś subtelnego brązera do modelowania twarzy. Polecicie coś?
Chodzi mi o bardzo subtelny, naturalny efekt, bardzo jasna cera, blond włosy.
Wiesz ja lubie wlasnie taki delikatny efekt opalonej skory. Polecam Ci krem brZujacy wlasnie z Diora. Po nalozeniu od razu daje delikatny efekt ( ma ladny zloto brazowy odcien ) i regularnie stosowany daje trwaly efekt. Oczywiscie stosujac go musisz robic sobie regularnie pelling, ale dla tak ladnego i naturalnego efektu to warto. Uzywam tez bazy z Chanela, ktora jest dobra, ale musisz byc dokladna jezeli chodI o aplikacje. Efekt widoczny od razu, ja nakladam potem meteoryty i ladnie lacza sie te dwa produkty bez efektu maski. Ta opcja bedzie tez lepsza dla Ciebie bo latwiej Ci sie bedzie modelowalo twarz tym produktem. Nie cierpie za to brazerow w kamieniu. Dla mnie to efekt brudnej a nie opalonej twarzy. Najgorsze wspomnienia mam z Tarracotty z Guerlain. Nawet najjasniejszy odcien zalatywal na pomarancz brrrrrr. Nawet juz sie nie zblizam do brazerow w kamieniu, ale byc moze kiedys natrafie na cos co mnie przekona
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując