Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-27, 19:09   #4906
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Taka zwykła, temperowana ze szczotą na skuwce Jutro będą testy, jeśli kolor i trwałość byłyby ok, to będę zachwycona. Chętnie wydaję kasę na kosmetyki, ale te kredki do brwi mnie powalają. Zużywam je szybko i nie chcę wydawać powyżej stówy co miesiąc na same brwi I tak leci już do mnie słynny żel Benefit. A Ty też szukałaś czegoś chłodnego, czy mi się już pomieszało?
Daj znać, jak się spisze ta kredka Masz tą jasną? Widziałam 3 kolory do wyboru.
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Nie było fajnego wyboru, tzn było dużo sztuk, ale jak mi pani zaczęła pokazywać to od razu powiedziała że te najfajniejsze już się rozeszły w piątek. Ta co ja mam to Fast Play, taki dzienniaczek.
Wkład to Tempting, do tej pory nie miałam ani jednego cienia od nich to stwierdziłam ze spróbuję, a kolor to taki też mój dzienniak więc na pewno zużyję.
Pędzel z Inglota to ten:
http://www.inglot.pl/pedzle-do-twarz...edzel-20t.html

Zapomniałam się jeszcze pochwalić ze byłam w D. i S. na pomiarze tą maszynką koloru/doboru podkładów. Normalnie lipa, pokazało mi za każdym razem kod bardzo ciemnych podkładów. No masakra
Wzięłam sobie próbkę tego nowego Jacobsa, megamegamega pigmentacja. I się zirytowałam, bo sprawdzam 10, a babka mi wciska, że on wcale nie jest różowy. No jak nie jest jak jest no ale sobie zobaczę jak się spisuje. Ciekawa jestem tej 12
Fast Play wygląda ładnie, przyda się na pewno Tempting też niezły, chociaż chyba trochę za ciepły dla mnie.

Heh, taką maszynką to trzeba by było pewnie mierzyć w dziennym świetle, żeby cokolwiek dobrze wyszło. Z Remarcable MJ mam próbki 10 i 14 - mieszam, bo 10 była za jasna, ale nawet po zmieszaniu tonacja nie jest idealna. 12 mogłaby być w sam raz
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Dziwne że w ogóle coś było. W piątek po południu było może z 7 do wyboru.
Wydaje mi się, że Lustering, Lady Bug i Pretty Please mieli w Macu wiekszą ilość, tych pozostałych były pojedyncze sztuki. Ja akurat polowałam dawno na Lustering, bo ostatnio się na nią nie załapałam.

Miałyście kiedyś paczkowane kawy w ziarenkach ze Starbucksa? Kupiłam dziś jedną z kuponem i teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam
neath jest offline Zgłoś do moderatora