Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-13, 22:24   #2377
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wyszło mi że jestem koza :Brzydal: Wszystko się zgadza bo coś tam o moich zachciankach i wydawaniu pieniędzy było
Czuje się usprawiedliwiona - wydawanie kasy mam zapisane w gwiazdach, nie moja wina


Niestety czasem jak konsultantki pomaluja to strach Wychodzić najgorsze jest jak ewidentnie zły podkład dobiora i udają że kolor idealny
U mnie jest "Sporo wydaje, żeby zapewnić sobie wygodę." - dobrze chińczyki się na nas znają

Konsultantki nakładają klientkom na twarz za ciemny podkład i mówią, że ładnie ożywia cerę

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Spokojnie to po prostu jedyne rzeczy jakie mnie w seph interesują więc po 10 brokułach koniec i nie będzie co klikać ale z moich wyliczeń lista na conajmniej 2 lata starczy

Chyba że seph wprowadzi ciekawsze marki hourglass, Anastasia, oczywiście MAC
Weź pod uwagę, że jeszcze wrzucają dość często jakieś nowości Będzie co klikać spokojnie - tylko gdzie to składować
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora