Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-13, 21:51   #3855
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W sumie mam 5 jeszcze nieopłaconych zamówień, w tym 3 z wczorajszej nocy zakupów .
Najstarsze jest z turkusową Luną mini. Kolejne zamówione rzeczy to takie duo - róż i rozświetlacz z letniej kolekcji Toma Forda (kliknięty w tym samym czasie brązer Terra przyszedł dziś ), trzy pędzle MAC do twarzy, fluid MAC Studio Fix, mały pędzelek do oczu Armaniego, kremowe duo do konturowania Toma Forda i jeszcze jakieś drobiażdżki . Może nie ma tego dużo, ale kwota wyszła dość znacząca, a na dobrą sprawę nic mi nie jest tak naprawdę potrzebne . Teraz walczę ze sobą - ciekawe czy wygra zbieractwo i głupota czy jednak rozsądek
Niezły zbiór że też zapomniałam o pędzlach ale może to i lepiej


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziewczęta jakich używacie kremów z filtrem pod makijaż?
Ja żadnych. Jak miałam ok.25 lat temu ( a było to dawno ) to lubiłam Clinique w tubce chyba był. Ale odkąd mam na twarzy tapetę i niespecjalnie wierzę w magię filtrów to nie stosuję jak nie wierzę to przeca nie działa
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora