Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-31, 18:41   #4006
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość

Dzięki! Też tak myślę i dlatego specjalnie nie marudziłam Ale niesmak pozostał. Przypomniało mi się od razu, dlaczego nie chodzę do D.... Moja Luna jest niebieska (turkusowa)
No i mam pytanka, jak mówiłam
1. Którą stroną używać i jak? [tak, tak, jestem zupełnym laikiem]
2. Jak ją zarejestrować na stronie? [wiem, że to się może przydać potem]
3. Jakich produktów używać/nie używać z Luną? Prosiłabym też o przykłady konkretnych, to będzie dla mnie duża pomoc na początek
Wiem, że pisałyście o tym wszystkim, ale wtedy myślałam, że mnie to nie interesuje (ha, ha), a nie przekopię się do tych informacji. Będę bardzo wdzięczna za pomoc
1. co do strony, to masz dowolność
ja przy cerze mieszanej używam tej z mniejszymi wypustkami, jak widzę, że cera potrzebuje większego oczyszczenia używam tej z większymi możesz nakładać żel bezpośrednio na Lunę (wcześniej namoczoną pod wodą) albo tak jak ja najpierw żel na twarz, a później zwilżoną Luną masuję
2. musisz założyć konto i podać kod, który masz na takiej małej karcie, która jest w tym białym pudełeczku, na którym Luna "stała" w plastikowym opakowaniu
3. z Luną nie można używać produktów z drobinkami, silikonami i glinkami ja używałam z nią żelu z kwasem migdałowym z Norela, Effaclara z La Roche Posay, wiem, że dziewczyny używały z nią pianek i też się fajnie sprawdzały

mam nadzieję, że w miarę jasno to wytłumaczyłam jeśli coś jest niezrozumiałe, to pytaj - mogę być trochę niepociumana, bo z tego upału spałam 3 h i dopiero wstałam
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora