Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwny problem z cerą
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-13, 15:31   #1
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726

Dziwny problem z cerą


Tydzien temu połozyłam sie spac, i jak sie obudziłam to cos mnie piekło na czole, przyjrzalam sie i zobaczyłam takie ledwo widoczne zdarcie naskórka, okragle, malutkie, ale piekło. Pod makijazem bylo widac jeszcze mocniej, zaczeło odrobinke ropiec... wieczorem po zmyciu makijazu zauwazyłam ze skóra dookoła tego zaczeła schodzic, to sie powieksza, coraz wiecej ropy, rano miałam strupa :/ myslalam ze to jakies zadrapanie albo cos, ale to naprawde dosc glebokie jest... jak na zwykle zadrapanie i to zrobione sobie przez sen ??

a wczoraj przy brwi zrobiło mi się identyczne cos :| na tym sie robia strupy ale odpadaja jak czyms smaruje

co to moze byc? dziwnie wyglada, mojej przyjaciołce robi sie cos podobnego , ale nie wiem czy to to samo wydaje mi sie ze picie wapna i smarowanie mascia Hydrocortisonum pomaga, ale to sie goi juz dobrze ponad tydzien... smarowalam tez tribiotykiem ale tak swedziało ze musialam zmyc bo bym oszalala


edit : 2 cm obok tego robi mi sie to samo ;/ byl taki malenki, widoczny dopiero na lustrze powiekszajacym pecherzyk, troche go podotykalam i jakby pekl, nie ma w srodku zadnego plynu ale znowu naskorek sie roluje i to sie powieksza


POMOCYYYY
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując