Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-02, 08:41   #829
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No w sumie tak, ale nie o Twoim zdjęciu

Ano nie wyszedł. Stąd foto "ku przestrodze"
Nie chciałoby mi się babrać z białą bazą gdy tło naklejki jest czarne. Poza tym, nie wiedziałam, ze tak jest póki nie dokleiłam pierwszej, a wtedy to juz za późno było. Na jednym palcu brakowało ok 2mm , a to już bardzo dużo. Przy białej bazie nie dałabym rady tyle dosztukować, więc w takiej sytuacji zawsze wolę bazę kolorową tym bardziej, że tak do końca nigdy nie wiadomo jak przejrzysta jest naklejka
i dlatego nie zaczaiłam zwłaszcza, że Chu dała też załącznik, więc tak czy siak foto było widoczne

Ale co za różnica zrobić białą bazę a kolorową? maluje się tak samo, a to zawsze najbezpieczniejsze wyjście właśnie na wypadek transparentnych naklejek
a co do sztukowania - tutaj jak dałaś jakąś szarą bazę to też musiałaś czarnym pokryć te miejsca nie? no to na bieli byłoby podobnie przecież. Dla mnie po prostu problem jest w szerokości naklejek, a nie ich przezroczystości, ale Ty możesz mieć inaczej, spoko

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
oczywiście już nad tym myślę - jak pomalować mniej więcej gamę kolorystyczną mam, więc teraz kminię jak to połączyć ;D
hehe ja tak myślałam, kombinowałam, aż w końcu zostawiłam jeden kolor ale to była Zoya Dream, a jej nic nie potrzeba
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując