Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-18, 19:30   #1
ewcia23
Raczkowanie
 
Avatar ewcia23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 251

Niemowle 3 miesieczne nie chce jezdzic w gondoli :(


Od okolo 2 tygodni moj synek niechce jezdzic na dworze w gondoli Ma dopiero 3 mce ,przeciez nie przeloze go do spacerowki,wiem ze powinien byc w pozycji lezacej ze wzgledu na kregoslup itp.no a do tego jest zimno na dworze wiec nie wyobrazam sobie przelozyc go do spacerowki.Niewiem czym to jest spowodowane,mam wrazenie ze zaczal coraz wiecej dostrzegac rzeczy dookola siebie i teraz w pozycji lezacej mu sie nie podoba......bo nic nie widzi? Do tej pory zasypial odrazu jak tylko wyszlam z nim na dwor a teraz wierci sie i nie raz w placz-biore na rece i spokoj,znowu odkladam i znowu to samo.....Jesli chodzi o inne przyczyny to naprawde juz niewiem-ma zawsze sucha pieluszke przed wyjsciem,najedzony,ani nie przegrzewam dziecka ani nie jest mu chlodno wiec juz niewiem co robic? A moze to tak zwany skok rozwojowy?Mojej znajomej synek tez mial podobnie i mowi ze musial widziec co sie dzieje dookola i przelozyla go do spacerowki,no ale jej wypadlo ze bylo lato wiec to co innego.Moze mialyscie podobna sytuacje i mozecie mi cos poradzic?Dodam ze synek niema problemow ze spaniem-bardzo ladnie przesypia noce.

Edytowane przez ewcia23
Czas edycji: 2011-12-18 o 19:31
ewcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując