Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapychające składniki w kosmetykach
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 14:54   #702
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
do specjalistek od zapychaczy

Witajcie dziewczyny!!
Bardzo prosze Was o pomoc, wlaczę z moją trudną cerą i tak bardzo tęsknie za piękną, zrową, czystą skórą.Przede wszystkim chcę pozbyc się zadomowionych zakórników na brodzie i czole, effaclar k bardzo je zmniejszył i dużą część usunął, jadnak wiem, że to na nic jeśli poza tym będę stosować różności kóre na nowo będa zapychać.Proszę pomóżcie mi.Zamieszczam tu skłay kosmetyków które stosuję, stwiedźcie fachowym okiem czy są one groźne dla cery, czy zapychają, jesli takowe się znajdą proszę o radę czym mogę to zasąpic, abym był pewna, że aż tak nia zapcha.Czekam na Wasze odpowiedzi
żel do twarzy:
Skład: Aqua, Glycerin, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Disodium EDTA, Ethylhexyl Methoxycinnamate, PPG-26-Buteth-26, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethoxydiglycol, Ethylhexyl Salicytate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Panthenol, Butylene Glycol, Benzyl Alcohol, Linden (Tilia Cordata) Extract, Arnica (Arnica Montana) Extract, Methyl Paraben, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Parfum, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, CI 42090, CI 60730.
tonik:
Skład: Aqua/water, alcohol dentat., glycerin, sodium citrate, propylene glycol, peg-60 hydrogenated castor oil, disodium EDTA, caprylol salicylic acid, citric acid, salicylic acid, parfum/fragrance (code fil: B11115/1.)
emulsja:
Skład: aqua, di-c12-13 alkyl malate, cyclohexasiloxane, propylene glycol, aluminum starch octenylsuccinate, peg-100 stearate, glyceryl stearate, salicylic acid, cetyl alcohol, peg-4 laurate, zinc pca, sodium hydroxide, capryloyl salicylic acid, xanthan gum, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, iodopropynyl butylcarbamate, peg-4, parfum
krem:
Skład: Aqua, Paraffin Oil, Butylene Glycol, Spirea Ulmaria, Cross-linked Methyl Methacrylate, Glycerin, C14-22 Alkohol, C12-20 Alkyl Glucoside, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, C.I.77891, Propylene Glycol, Lecithin, Carnitine, Ubiquinone, Disodium EDTA, Ethylparaben, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum.
filtr:
Skład: Aqua/Water, Octocrylene, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Alcohol Denat., Propylene Glycol, C12-15 Alkyl Benzoate, Titanium Dixide, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzolylmethane, Sorbitan Oleate, Vp/Eicosene Copolymer, Silica, Drometrizole Trisiloxane, Ethylhexyl Triazone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminium Hydroxide, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Butylparaben, Disocium EDTA, Ethylparaben, Glycine Soja/Soybean Oil, Isobutylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Polysorbate 60, Propylparaben, Stearic Acid, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Triethanolamine (Code F.I.L.: C22119/1)
podkład:
Skład: Aqua, Isododecanone, Cyclopentasiloxane, Ethylhehyl Methoxycinnamate, PEG-10 Dimethicone, Nylon-17, Butylene Glycol, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, C 9-15 Fluoroalcohol, Phosphates, Chlorphenesin, Methylparaben, Tetrasodium EDTA, Triclosan, Butylparaben, Tocopherol, Glycerin, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Polyquaternium-51, Sodium Hyaluronate, +/- CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując