Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-17, 12:45   #2455
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II-wchodzisz na własną odpowiedzialność:

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
O, tego nie wiedziałam. Ale w takim razie wynika z tego, że na dzień to się nie nadaje i wymaga porządnej ochrony anty uv?
Na 100% nie wiem ale wydaje mi sie, że raczej jak kazdy tonik AHA (oprócz migdała). Choc na mazidłach, przy opisie ekstraktu z cytryny, który to zawiera kwas cytrynowy, nie ma nic o ochronie. Mimo to ja bym uzywała filtrów.

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Moim zdaniem tak. A poza tym przebarwienia i podrażnienia są zbyt częste żeby można było swobodnie używać. Właściwie można by było w temperaturach 10 do 15stopni Celsjusza z mocnym filtrem. Przy takim zastrzeżeniu i pewnosci co do temperatury i polskiego nasłonecznienia przy tej temperaturze ok. W każdym innym przypadku nie. Ale to moje zdanie
Ale co temperatura ma tu do rzeczy (poza oczywistym faktem korelowania sie z porami roku), jeszcze sie nie spotkała żeby kwasy i filtry dostosowywać do temp.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora