Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwal się.........PULPITEM ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-26, 11:14   #1
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Wink

Pochwal się.........PULPITEM ;)


No właśnie... ...zawsze jak odwiedzam znajomych i mam okazję to zaglądam jak tam prezentuje się komputerowy pulpit ...Trochę przez to można się dowiedzieć o ludziach ..Ja przykładowo nie znosze mieć mnóstwa ikonek,wolę mieć skróty,wszystko mam uporządkowane, w stonowanych kolorach.Mój brat informatyk z kolei ma zawalony pulpit dziesiatkami ikonek (jakiż tam bałagam ) Zawsze mam ochotę to wszystko ładnie uporządkować żeby bałagan nie bił po oczach .Tapety lubie w stonowanych kolorach,o jaskrawych raczej nie ma mowy,z temtyka tapet tez bywa różnie,w zalezności od nastroju.Lubie tapetki hmmm jak to nazwać "motywujące do działania"-np.przedstawiajace ruch,hehe motywujące do odchudzania np ,relaksujące wzrok .prawie zawsze z ludźmi.Za kawiatami nie przepadam bo mnie usypiają,lubie zielenie,żółcie,zawsze musi być jakis kolorowy akcent.Nie lubię też rozciągać tapet na cały ekran,wolę mieć troche przestrzeni .
ciekawa jestem jak to jest u was ..są chętni do prezentacji?
ps.to moj pulpit...lekko uśpiony...troche ciemny,uspokaja mnie-jakis czas temu górowały u mnie zielenie( ze wzgledu na budząca się wiosnę )
a teraz zrobilo się jakoś melancholijnie..."cicho". ..pewnie nie dłużej niż tydzień u mnie nie zagości


aha dla niewtajemniczonych
aby zrobic zdjecie pulpitu wystarczy nacisnąc guzik Print Screen ( o guzik wyżej nad guzikiem delete).nastepnie wkleić do Painta (edycja-wklej) i zapisać jako j pg.

Edytowane przez cattt
Czas edycji: 2005-06-20 o 23:00
cattt jest offline Zgłoś do moderatora