Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-07, 10:38   #3545
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny, to znów ja : ) pomóżcie mi, bo nie wiem co robić..
Czy jestem w stanie stopniowo rozjaśniać włosy, choćby po trochę, samymi farbami? Bez każdorazowego rozjaśniania ich przed farbowaniem?
Zrobiłam przedwczoraj farbą Palette 6.0 i wyszło mi bardzo fajnie, bo przykryło wszystkie rudości z poprzedniego rozjaśniania i jest już w miarę równo, ale jednak odrobinę za ciemno.. Boje się jednak znów rozjaśniacza, bo zaś będą rude. Mogę to robić czymś nieco delikatniej? Jakiś szampon może pomóc? Przeciwłupieżowy słyszałam, że ściąga kolor ale pewnie ściągnie mi go do tego rudego, który właśnie przykryłam?
SceneQueene zaczytałam się ostatnio Twoim blogiem i przyznam, że mocno mi pomógł. Zamierzam spróbować tej metody OMO, mam nadzieję, że znajdę czas na to mycie, ale powiedz mi jedno. Zamówiłam Kallos Waniliowy, Placenta i odżywkę Garnier rozmaryn i oliwki. Myślę jeszcze nad tym sprayem do włosów kręconych Kallosa, ale to zobaczę. Rozumiem, że te trzy maski to mam stosować wymiennie, bo wszystkie są mniej więcej o podobnym składzie? Czyli maski co jakiś czas zamiast olejowania i później tylko jakiś spray?
I tak z ciekawości, po jakim czasie pierwszy raz zauważyłaś, że kondycja włosów się poprawia? Bo muszę się nastawić, a z cierpliwością u mnie krucho
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując