Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-30, 11:50   #2906
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Jak sobie radzicie z poprawkami podkladu w ciagu dnia?
Najchętniej pudruję twarz mieszanką na bazie Dry-Flo z dodatkiem krzemionki. Niestety tylko w domu mogę to zrobić tak, jak lubię najbardziej czyli szerokim pędzlem do pudru z rzadkim włosiem. Pędzel jest za duży do torebki, więc poza domem używam:
-puszka For Your Beauty z Rossmana - dziadostwo rozpada się migiem, z 2 sztuk kupionych ponad miesiąc temu jedna już przywitała kosz na śmieci, druga dogorywa. Producent chyba nie przewidział, że wypadałoby je prać...
-małego pędzelka z biedronowego zestawu pseudo-EcoTools - ma rzadkie i giętkie włosie, ma torebkę w którym mogę go nosić razem z pudrem, więc jest fajnie

Tylko niestety u mnie przy około trzeciej próbie pudrowania całość się warzy i włazi w pory, a jak dotknę palcem, to robi się smuga. Dlatego nie przepadam za gąbeczkami i puszkami, wolę pędzle, które lekko omiatają twarz, a nie wciskają w nią puder.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dotarło wreszcie moje zamówienie i powiem Wam, że spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Różnica w kolorystyce jest ogromna no. beige już na pierwszy rzut oka są za bardzo różowe. Wiem, pisałyście, że wpadają w róż ale nie myślałam, że aż tak. Nie miałam możliwości dziś ich wypróbować, maznęłam się tylko korektorem (medium) i tu też zaskoczenie, jest taki brudno szary w opakowaniu, na twarzy wygląda lepiej ale co ciekawe, gdybym wybierała kolory na żywo na pewno bym go nie kupiła. Wydaje mi się, że golden fairest będzie dla mnie najlepszy ale jak mówię, testy dopiero wieczorem lub jutro.
Najbardziej cieszę się z cienia do brwi Everyday Minerals, ładny kolor, chyba nie za ciepły i ta promocja
Moim zdaniem to i Beige i Natural są dla chłodnych karnacji. Na mojej wybitnie różowej oba wyglądają dobrze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora