Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-28, 13:16   #2550
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Korah to myjadło b&b jest dla Ciebie stworzone, jak będziesz miała okazję to kupuj !
Tylko te okazje mnie wciąż omijają z racji lokalizacji

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób zaznajomionych że sklepem Ecco Verde. Czy często zdarzają się im jakieś promocje, rabaty, wyprzedaże?
Raz tylko tam zamawiałam, akurat w okolicach black friday

U mnie w kosmetykach jak zwykle spory ruch, choć chyba nie mam już energii na eksperymentowania z nowymi markami.
Krem i olejek Purite okazały się trudne, kleiste, nie sprawdziły do twarzy, ale uratowała małżonka od AZS.
Szampon kokosowy Zatik kompletnie nie sprawdził się u moich dzieci (mało się pieni i słabo oczyszcza) ale ja, sucha skóra.i pies sobie go bardzo chwalimy
Jak czasem na ecco verde zajrzę, to trafiają się promocje np. 15% na wszystko no i jest dział z promocjami też.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Przyszłam do Was z prośbą o polecenie jakiegoś serum (?) naturalnego na zmarszczki, głownie mimiczne. Jest szansa, że jakiś naturalny kosmetyk poradzi sobie ze zmarszczkami?

lat prawie 30, cera normalna. Natomiast ostatnio mi się strasznie cera postarzała i poszarzała przez nadczynność tarczycy, więc muszę zacząć już działać
Jak jest problem wewnątrz, to żaden krem nie da rady. Ale jest wiele kosmetyków naturalnych, które sobie radzą z "naturalnymi" oznakami starzenia. Np kosmetyki z wit. C, wyciągami np. z granata, róży, albo retinolem. Polecam też masaż twarzy.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora