Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-08, 11:55   #510
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja myślę, że jest ("czarna lista", a raczej wymagających klientów ), bo jak coś reklamuję to potem w kolejnych paczkach jest wszystko cacy (wiadomo, że do czasu ) - pierwszą paczkę z S dostałam byle jak zapakowaną... Wszystko wrzucone luzem, torba podarta, jeden arkusz papieru jako zabezpieczenie i jeszcze nie było jednej próbki, a druga zamiast mieć 2ml to była na kartoniku Napisałam do nich skargę i od tej pory wszystkie paczki zapakowane porządnie
No to u mnie się to nie sprawdza.
Sporo zgłaszałam reklamacji m.in niezgodnych próbek jeszcze zanim dołaczyli informację o tym, że mogą się różnić od tych wybranych, całkowity czy też częściowy brak próbek, purchaw, zmiażdzonych szklanych próbek, bo też takie się zdarzały gdy na siłę upychali je razem z produktami do małego pudełka i wciąż coś jest nie tak

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co to znaczy jak b. szybko srebro na mnie ciemnieje? Pandora złotego odcienia nabiera po kilku razach na ręku. Ta ichnia ściereczka to doczyści? Może macie jakieś sposoby na czyszczenie srebra?
Możesz oddać pandorę do czyszczenia w salonie. Ściereczki czyszcza, ale gdy srebro jest mocno ściemniałe to mogą nie dać rady. Polecam do czyszczenia CONNOISSEURS JEWELRY WIPES to takie papierowe chusteczki są rewelacyjne czyszczą wspaniale i panie w Pandorze też ich używają

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
: hahaha:

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2016-03-08 o 12:04
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora