Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - szkoła językowa w Warszawie - która? angielski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-15, 15:57   #393
beacia_like
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 11
Dot.: szkoła językowa w Warszawie - która? angielski

Poprzedni post "misskiss09" bardzo dobrze opisuje sposób prowadzenia zajęć w English For You. Jestem słuchaczką, która od dłuższego czas uczęszcza na kursy do tej szkoły. Niezmiennie wysoki jest poziom zajęć, bardzo dobra kadra lektorów. Potwierdzam bardzo efektywną metodę nauki polegającą na współpracy lektora od gramatyki i native speakera od konwersacji. Wartością dodaną placówki jest duży nacisk na komunikację. Wielkość grup to też plus, gdyż na zajęciach jest maksymalnie 5-6 osób. Rzeczywiście każdy słuchacz ma szanse na czynny udział w lekcjach. W moim przypadku jest to bardzo dobra metoda nauki zarówno jeżeli chcemy poprawić komunikacje ale także zdać egzamin. W czerwcu udało mi się bez problemów zdać FCE i to na "A". Na egzaminie oprócz gramatyki, pisania bardzo wysoko oceniane jest mówienie- speaking. A na to właśnie w English For You stawiają. Jednak kontakt z rodowitymi lektorami z krajów anglojęzycznych jest dużym bonusem. Oczywiście w tej szkole jest brana pod uwagę także teoria. To zasługa polskiego lektora, który przygotowuje bazę do konwersacji z native speakers. Jest sporo testów, trzeba się uczyć. Myślę, że specjalizacja w języku angielskim bardzo dobrze wyszła na plus w English For You. Zawsze lepiej uderzać do fachowca w danej branży.

Edytowane przez beacia_like
Czas edycji: 2018-10-15 o 16:03
beacia_like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując