Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maz nie chce sie ze mna kochac...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-25, 09:29   #4
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dzieki za rade. No jest kilku facetow z mojej przeszlosci, ktorzy (mimo dziecka i meza) chetnie by sie jeszcze ze mna spotkali, to fakt i to pozwala mi sie jeszcze czuc dobrze sama ze soba
Rozmawialam z nim, co jest nie tak i oczywiscie wg. niego wcale nie chodzi o mnie, tylko o to jak mieszkamy i ze nie mamy kasy i ze on jest ciagle zmeczony, dlatego nie ma ochoty na seks. Wogole. I mam go nie namawiac, bo jak go pytam o seks, to mu sie jeszcze bardziej odechciewa. Wiec zapytalam, czy tak zawsze juz bedzie, odpowiedzial, ze dopoki sie nie wyprowadzimy, to mozliwe... Wierze mu i to rozumiem. Ale wczoraj jak sie do niego przytulilam jak Maly zasnal, to mnie odepchnal i powiedzial, ze mu goraco i ciezkoWiec swoim okropnym zwyczajem, zapytalam a gdyby to byla Herbusiowa? Odp: "Pewnie bym nie poczul, to takie chucherko...". I polozyl sie obok. Zero dotyku. A no i oczywiscie nie sypiamy w jednym lozku. On pracuje, wstaje rano, wiec spi osobno. Ja z synkiem w drugim pokoju.
Oczywiscie zgadzam sie na takie rozwiazanie, jesli idzie na rano, ale jesli ma na popoludnie, chce, zeby ze mna spal. On za to nie chce, bo przeciez trzeba wstawac do dziecka i on bedzie nie wyspany w pracy. Tak wiec nie laczy nas od ponad 3 miesiecy nawet wspolne lozko.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Moze zorganizuj jakas wspolna kolacje przy swiecach i wtedy z nim szczerze pogadaj.
A rodzicow wyslij z synkiem na spacer albo cos byscie mogli zostac sami.
Albo wybierzcie sie w 3 na spacer -moze synek bedzie mogl spac i wtedy sobie porozmawiacie.
Moja mama nie bardzo chce i moze zajac sie synkiem, nawet na chwilke. Chcialam gdzies wyjsc, dziecko zawiesc do jego rodzicow. Odpowiedz wciaz ta sama...nie mam sily i nie mam kasy...
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-09-21 o 17:55 Powód: Post pod postem.
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując