Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie pod oczami - makijaż, kosmetyki, kamuflowanie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 21:58   #38
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: cienie i obwodki pod oczami, co robic?

Cytat:
Napisane przez patus12 Pokaż wiadomość
dzien dobry juz na wstepie - wiem, ze podobne posty juz byly, ale naprawde zadnej sytasfakcjonujacej odpowiedzi nie znalazlam. chodzi o moje cienie pod oczami i ciemne obwodki - dopiero w liceum zaczelam sie nimi przejmowac AZ TAK! uzywalam duzo korektorow, lecz zaden nie pomaga, zazwyczaj wyglada to okropnie pod oczami.. jeszcze - nadchodzi zima, zimno i mam wrazenie, ze moje cienie sa bardziej widoczne, przez co wstydze sie w ogole pokazywac komus na oczy. moje cienie sa dziedziczne i naprawde nie wiem co robic! zastanawialam sie nad kremem nawilzajacym pod oczy, ale jaki? w ogole, 16 latce takowy krem pasuje? nie jestem za mloda? poleccie mi prosze jeszcze jakis naprawde dobry korektor.. czytalam o kamuflarzu, DERMACOL, lecz ten wbrew pozorom - nie kryje nic, a jeszcze bardziej podkresla moje cienie, wyglada wtedy jak by mi ktos podbil oko! ;o poza tym strasznie nienaturlnie wyglada..
kotrektor - mialma nawet taki z Heleny Rubenstein (nie pamietam jak to sie pisze) wydalam na niego ponad 200 zl, jest to specjalny korektor pod oczy 'magic conceler' i NIC NIE POMAGA!
dlatego baaaaaardzo prosze Was o pomoc i prosze o wyrozumialosc! dodaje zdjecia w zalaczniku, abyscie zobaczyly moja zmore..
z gory dziekuje za odpowiedzi. pozdrawiam serdecznie.
A czym nakładasz korektor?
Ja miałam ten sam problem, pożądany efekt osiągnęłam dopiero przy użyciu stożkowej strony beauty blendera (mam wersję tańszą, cosmopolitan i jest świetna).
Kupiłam korektor o ton jaśniejszy i dzięki temu mam coś na kształt konturowania w stylu kim kardashian (ah, dzięki Ci Wayne )
Najpierw jadę cały trójkąt jak na załączniku a później tam gdzie zaznaczyłam czerwonym nakładam dodatkową warstwę, żeby w 100% zakryć sińce.
Aktualnie mam korektor z inglota, wcześniej miałam HR i mac. Nałożone BB dają bardzo podobny efekt.
Dodatkowo BB pięknie blenduje całość i nie widać żadnych granic. Korektor utrwalam pudrem i trzyma się cały dzień.

Na rozjaśnienie cieni polecam płatki kolagenowe do kupienia w Rossmannie za 6-8zł. Stosowałam też serum + na to płatki z allegro za 2zł i również polecam.
Dodatkowo stosuję roller pod oczy (garnier i clinique takie ma). Nie chodzi o sam kosmetyk a o tą kuleczkę (myślę, że poprawia krążenie, ale mogę się mylić). Trzymam taki roller w lodówce - świetnie chłodzi i na prawdę rozjaśnia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg korektor.jpg (28,0 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez blackberry8
Czas edycji: 2012-10-01 o 22:04
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując