Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-12, 15:50   #3
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

CND Shellac jest jedynym sensownym produktem na rynku... z lakierów /żeli hybrydowych ponieważ , moim zdaniem różnią się od podrób zdecydowanie. Miałam do czynienia z kilkoma podróbami hybrydowymi różnych marek i niestety mimo iż trzymały się BARDZO dobrze, był wiele razy, niestety problem z ich ściągnięciem ,za chiny ludowe nie chciał tego rozpuścić aceton.. generalnie czułam jakbym moczyła w acetonie zwykły żel co w efekcie kończyło się piłowaniem. Niestety. Shellac to zupełnie inny produkt , ściąga się go w ciągu 3 minut acetonem co nie wysusza dodatkowo nadmiernie naskórka ,nie trzeba w acetonie moczyć palców 15 czy 20 minut.. jak w przypadku akrylu..!! jest bardzo elastycznym materiałem ,nie za rzadkim dobrze kryjącym po 3 min .po przyłożeniu wacika schodzi płatami.. delikatnie usuwany kopytkiem. Nie ma problemu ze zdjęciem ,w dodatku trzyma do 3 4 tygodni . Dlatego osobiście NIE polecam eksperymentów. jest to moim zdaniem sprawdzony produkt. Często Klientki sie denerwują w momencie kiedy okazuje się ,że jest problem ze zdjęciem lakieru/podróby .Martwią się o swoje paznokcie. Wiele razy niestety po innych stylistkach zdarza mi się , że jest tego typu problem. Klientka ma świadomość ,że jak tego Nie rozpuszczę będę musiała chwycić za frezarkę. Zreszta jeżeli chcesz miec usługe na wysokim poziomie to w ogóle bym sie nie zastanawiała.. wygląd samej buteleczki bardzo przyciaga klientki..jest to naprawde profesjonalny produkt i Go z czystym sumieniem polecam

Posiadam całą gamę kolorystyczną Shellaca którego sprowadzam sobie ze Stanów ,ale na początek polecam mieć zestaw do frencha... osobiście polecam biały cream puff i różowy beau oraz jakieś czerwienie u mnie najbardziej cieszą się decadance i wildfirei ciemne kolory brązowy czyli fedora i czarny black pool
4.LAKIER SHELLAC - kolor neglilee ( lub cream puff ) -są to dwa różne kolory cream puff to biały,niestety buteleczka przekałamuje kolory neglilee to kolor różowy pół transparentny z poświatą fioletową.

Zgadzam sie jednak ze sunnivą zależy jaką masz klientele.. ja zdecydowałam się na Shellac ponieważ usługę manicure hybrydowy jest u mnie za 70 zł ręce , french 80 stopy 80. I mnie się to kalkuluje ponieważ mam na to klientki za tę cenę...ale faktycznie Shellac to nie mały wydatek a jednak klientki lubią mieć wybór w kolorach .. ale tak jak napisałam jeżeli masz klientki na to to jak najbardziej się opłaca bo zwraca się bardzo szybko... jest na to dość duży popyt , a niestety większość salonów kupuje podróby , warto sie w czymś wyróżniać.
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2011-08-12 o 16:02
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując