Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GALERIA pazurków hybrydowych- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-23, 06:52   #2633
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: GALERIA pazurków hybrydowych- cz.2

Cytat:
Napisane przez lagrime Pokaż wiadomość
Indigo: Martini&Bikini, Koko Loko, Jungle Queen (odrobinę)



---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Gejszalicious Co za top używasz, że Ci się nie brudzi ani nie żółknie? I jaką bazę?

Piękne stylizacje, i te skórki...
Ale piękne! Widać te kolorki kurde naprawdę mają coś w sobie, do tego bardzo starannie wykonane a to zdobienie cudeńko

Cytat:
Napisane przez kingaa_95 Pokaż wiadomość
Hej, od jakiegoś czasu oglądam wasze pazurki ale pierwszy raz wstawiam moje. Indigo Ibiza Chill, Nevermint, Metal Manix Gold.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Bardzo ładne i starannie wykonane

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Moje zwyklaki z wymeczonymi skorkmi. W porównaniu do waszych to moje są oldschoolowe wrecz no co najmniej mocno zachowawcze

NN rosy memory

(Dziewczyny jak wy robicie zdjęcie pznokci om? Dzienne światło czy lampa? Przy oknie gdzieś czy z dala? J mam zawsze mega problem żeby zrobić bez lampy A ustawienie ostrości to już w ogóle dramat zwłaszcza ze sama sobie robie zdjęcie jedna ręką drugiej reki)
Zwyklaki nie zwyklaki ale ważne że są śliczne, staranne i schludne!

Mam taki nawał pracy że nie mam czasu nawet wyładować zdjęć prac, sobie paznokcie robię na raty między klientkami a w nocy z piątku na sobotę wylot na wymarzony urlop na Rodos
Z tej właśnie okazji w końcu po 2 dniach zrobiłam jedną dłoń na wakacje .

Indigo Bim Bam Bom, ombre proszkami akrylowymi, naklejki z ali nop i Semilac 042 i tutaj nie wiem czy to dobry pomysł.... klientce mimo topu Pro White ten kolor strasznie się odbarwił, przebił biały i porobiły się smugi.... O topie słowa reklamacji pewnie powiedzieć nie będę mogła bo powiedzą że albo nie mam lampy od nich albo top Pro White nie jest do takich kolorów...

Narazie skromne zdjęcie :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13511485_1165396506838500_1466711002_n.jpg (17,4 KB, 141 załadowań)
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora