Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-03, 17:36   #13
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Cytat:
Napisane przez kuba92 Pokaż wiadomość
Może i macie rację, że jestem trochę inny jak bym nie był od powiedziany. Wszystko mnie przerosło duże są problemy w rodzinie mojej. Szkoda słów z wszystkim czyli psychika mi się za łamała. Jestem raz normalny a raz taki szczyl. Ale na pewno jak by każdy przeszedł to co ja też tak samo było z każdym. Czasami myślę czego ja się urodziłem żeby się tak męczyć jak czegoś nie zrobię to wielkie alle. Wszyscy w domu się opierają na mnie bo się rzucałem do wszystkiego. Teraz to zamknąłem buzię i powiedziałem hola wystarczy tego dobrego. Bo już nie daję rady kręgosłup z dnia na dzień coraz bardziej mi na wala, żylaki na nogach. Z wiekiem mi wszystko wyjdzie i choroby i smutki, że nie użyłem dzieciństwa i normalnie dorastać jak inni. Czyli opierać się na każdym i sobie wspomagać w różnych sprawach. Ale ja już chyba będę taki lub nie jak się wyprowadzę gdzieś. By za pomnieć jaką krzywdę mi wyrządzili wszyscy. Ale wspomnienia będą wracać co będzie oznaczał ból.

Jesteś młody, dużo przeszedłeś. Może wybrałbyś się do psychologa porozmawiać. Jeśli przeszedłeś wiele w dzieciństwie, to pomoc psychologa bardzo by Ci się przydała.
Problemy w Twojej rodzinie to osobna sprawa. Nie możesz odreagowywać na dziewczynie z którą Ci nie wyszło (która notabene nie była fair w stosunku do Ciebie). Daj sobie spokój z zemstą na niej, a zadbaj o siebie i swoją psychikę.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując