Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Swiadek w sadzie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 13:24   #20
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Swiadek w sadzie

Cytat:
Napisane przez Dezzire;[B
10270450]moze byc dostarczone zwolnienie lekarskie i w tym wypadku moge sie nie stawic w sadzie[/B] , zaznaczylas w swoim poscie " No wiesz jak to jest powazny problem, to nie wiem jak sobie radzisz z problemami..." bo to jest problem bo to nie jest jakies tam glupie zerwanie przez chlopaka jak tutaj w niektorych tematach pisza ale nie o tym mowa dla nie ktorych to jest problem dla innych jest co innego problemem wiec nie potrzebna jest ta twoja uwaga



czy na tym forum wiecznie musza byc wyszukiwane jakies nie domowienia czy "haczyki" ja tylko napisalam ze dla mnie to jest na prawde stersujace bo nie dosc ze i tak juz moglam nie wiadomo co narobic mowiac siostrze to co wiem to jeszcze moge wyjsc na wroga wlasnej rodziny gdby sie zeszli (bo w zyciu roznie bywa) i teraz bije sie z myslami ze moze nie potrzebnie jej to powiedzialam
a co do zeznan boje sie ze moga mnie tak zakrecic z tymi pytaniami ze moze to wyjsc na nie kozysc siostry wiem ze lba mi tam nie urwa ale sam fakt stania przed sadem
Oczywiscie, tyle,ze jesli jestes zdrowa, to juz jest oszustwo i predzej czy pozniej by Cie doprowadzili, jesli by im zalezało na zeznaniach. Mowie,co uwazam, według mnie to sie nawet do kategorii małych problemow nie zalicza...Przestan sie bac w koncu o siebie, a pomysl o siostrze. Odpowiadaj rzeczowo a nie emocjonalnie.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując