Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposób na puszące sie włosy- zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-19, 10:27   #422
ko_ala_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: pomocy, puszące, niesforne włosy

Cześć Dziewczyny
Jestem tu nowa... Przeczytałam już całe mnóstwo wątków o włosach i próbuję wybrać odpowiednią pielęgnację dla siebie. Może to trochę dziwne, ale teraz utknęłam i zastanawiam się czy moje włosy się puszą. :-/
Na jakiej podstawie mogę stwierdzić, że moje włosy się puszą? Jak to dokładnie wygląda?
Żeby uprościć napiszę jakie są moje włosy: średniej długości, falowane, ani nie cienkie ani nie gęste, takie... powiedzmy że puszyste (nie są oklapłe tylko mają trochę objętości), miękkie, łatwo się układają (są podatne na różne fryzury itp), mam też tzw. baby hair (nie że akurat teraz, one są zawsze)... no i właśnie u góry głowy, na wierzchu, mam takie cieńsze włoski które tworzą czasem taką jakby "pajęczynkę" odstając od reszty włosów (w sensie pod spodem są normalnie wyglądające włosy) . Dodam, że nie używam prostownicy ani suszarki i nie farbuję włosków.
Czy ta pajęczynka to właśnie napuszone włosy? czy może nowo rosnące włosy albo połamane?
nie wiem, nie wiem, nie wiem i nigdzie nie mogę znaleźć inf.
Błagam pomóżcie!
ko_ala_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując