Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - lampa BIOPTRON
Wątek: lampa BIOPTRON
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-20, 08:45   #21
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: lampa BIOPTRON

Cytat:
Napisane przez bozena1957 Pokaż wiadomość
Do wszystkich, którzy mają dość trądziku.
Chciała bym Wam wyjaśnić na czym polega leczenie trądziku za pomocą lampy Bioptron. Moja wiedza w tym temacie jest "z pierwszej ręki" ponieważ od pięciu lat jestem konsultantką medyczną aparatu Bioptron.
Proszę tylko nie myśleć, że wiedzę swoją posiadam tylko i wyłącznie dzięki szkoleniom. Dla mnie najważniejsza jest wiedza praktyczna, i taką właśnie posiadam. Wiedza tą czerpię z codziennych kontaktów z osobami, które korzystają z bezpłatnych zabiegów przeprowadzanych w naszym gabinecie naświetlań.
Wracając więc do tematu.
Jeżeli chcecie naprawdę pozbyć się trądziku to nie wystarczy naświetlać po parę minut przez kilka dni. Trzeba naprawdę uzbroić się w cierpliwość, bo kuracja może potrwać nawet kilka miesięcy (w zależności od stopnia nasilenia).
Bardzo często osoby, rozpoczynające zabiegi aparatem Bioptron zaprzestają jej stosowania w momencie wystąpienia zwiększonego "wysypu". I to jest największy błąd!
Ten "wysyp" spowodowany jest tym, że światło nie działa powierzchownie a od środka. Mówiąc prostym językiem, powoduje oczyszczenie głębszych warstw skóry, co właśnie skutkuje zwiększonym "wysypem". Taki stan może utrzymywać się kilka dni ale zapewniam Was, że mija pod warunkiem, że nie zaprzestanie się dalszych naświetlań. Jest to bardzo ważne!
Jeżeli oczekujecie ode mnie, że podam ile czasu trwa kuracja, to niestety muszę Was rozczarować. Jest to sprawa bardzo indywidualna.
Ponadto zapewne wiecie, że wiele czynników wpływa na to czy mamy trądzik czy nie.
Jeżeli naprawdę chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, to chętnie odpowiem.
Możecie też pisać na BioptronBoMed@interia.pl
Dodatkowo osobom z Krakowa i okolic proponuję bezpłatne zabiegi.
No ja właśnie zaczełam systematycznie naświetlać twarz...
A mam pytanie czy to prawda że na trądzik trzeba zmienić końcówkę na niebieskie szkiełko? czy może być to standardowe białe?
bo ja świece tym standardowym, ale mam też te różnokolorowe końcówki, ale niewiem co jest lepsze.
Pozdrawiam
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując