Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle Hakuro
Wątek: Pędzle Hakuro
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-12, 16:27   #567
LadySansa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: Pędzle hakuro

dziewczyny takie pytanko od niespełna roku używam h24(nie tylko)ale do rózu bronzera i rozświetlacza tego h24 i uwielbiam go ale ma 1 minus kurcze ja mam mała buzie przykładowo niema szans zebym pomalowała sie h50 bo jest za duży dlatego uzywam h50s.
h24 też mi ciut duży znaczy do różu jeszcze bo ja delikatnie z różem ale do bronzera czy rozświetlacza dużawy ,wkuza mnie to ze z braku pendzli mam 1do tych 3 kosmetyków i musze pilnować zeby sie nie zmieszały na pędzlu, dlatego kupuje kolejne h24 zostaje do rózu kupiłam w inglocie ten skośny do różu p3 czy jakos tak ale to nie to wielkość idealna dla mnie ale mało gesty i za mięciutki fajny do rozswietlacza zeby tylko musnać ale ma problem z nabraniem bronzera szkam czegoś pomiędzy tym z inglota(chodzi o rozmiar)a z hakuro (boskie włosie) myslałam o h21 ale on kształtem i wielkoscia podobno identyko jak h24 tylko minimalnie miększy i nie wiem czy olac wielkosć bo mniejszego a dobrego nie znajde i kupić h21/h24 a moze maestro ma odpowiednik ciut mniejszy?
LadySansa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując