Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, palety cieni
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-22, 17:03   #402
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Palety cieni

Cytat:
Napisane przez polinqa
widze, ze wybralas sobie prawie same perlowe, ja na Twoim miejscu zastnowilabym sie czy nie lepiej zamiast jakiegos perlowego dorzucic matowego, ja perlowe uwielbiam, ale nie wyobrazam sobie miec tylko perlowych bo czasem lepiej wygląda mat, ale to indywidualne

czy w freedom mozna takie jak w zwyklej... hmmm sadze ze tak, ale nie wszytkie sa no i w freedom nie widzialam tych numerkow chyba, ze ekspedientka doradzi ktory odpowiednik we freedom chyba nie ma tylu perlowych
acha a jak chcesz 8ke to przypominam ze nie zmiescisz tam 11 hihihi musisz zawezic swoj wybor wiem, ze to trudne a najgorzej zawsze idzie z ostanim kolorem jaki ma wejsc w paletke
a szkoda bo najchętniej wepchnęłabym tam z 30 kolorków właśnie sie tak zastanawiam jakie tu wybrać... Widze że Wy jesteście bardziej zaawansowane niż ja Na dole zamieściłam zdjecie mojego oczka ZUPEŁNIE bez żadnego makijażu, tyle że jest sprzed 1,5 roku... teraz mam troche większe i bardziej zielone oczy... Ale chyba jednak skąpletuje PRO 8 niż freedom- trza hajsik oszczędzać polceccie mi jakieś kolorki dla mojego oczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.JPG (12,4 KB, 33 załadowań)
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując