Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do Szefa: Upomnienia, ostrzeżenia.
Wątek: Do Szefa: Upomnienia, ostrzeżenia.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-01, 12:58   #30
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Upomnienia, ostrzeżenia.

Co do zakładania miliarda identycznych wątków wg mnie faktycznie powinno się zaostrzyć regulamin. Rozbroiło mnie ostatnio doszczętnie, kiedy jakaś dziewczyna założyła 2 praktycznie identyczne wątki. Wizażanki zwróciły jej uwagę, to się tłumaczyła, że w tym pierwszym chyba nie do końca jasno opisała problem - usłyszała, że wystarczyło go uzupełnić, na co odpowiedziała:
Cytat:
a czy to ważne...? tu i tak jest pełno róznych wątków z resztą to tylko internet;/


Do tego dochodzi plaga wątków "ciążowych" z tłumaczeniami, że nie pisały w zbiorczym, bo są w taaak dramatycznej sytuacji, że nie mają do tego głowy

A co do ortów - ja jestem za zwracaniem uwagi w granicach rozsądku i wlepianiem np. żółtych kartek za kompletnie nieczytelne posty z miliardem błędów. Ale uważam, że powinny być też surowo karane posty w stylu "kurde, nie wiem jak jej teraz zripostować, bo brakło argumentów, to się dowalę do literówki w jej poście i pojadę od analfabetów, którzy nie potrafią pisać" - chyba nie ma drugiej rzeczy na forum, która by mnie tak wkurzała jak to
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2010-12-01 o 13:00
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując