Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - praca magisterska
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-23, 08:12   #17
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: praca magisterska

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny...pisze bo juz nie wiem co mam robic...
jestem totalny len i gluptak i kompletnie nie wiem jak sie zabrac za pisanie pracy magisterskiej...
chce ja bronic w czerwcu - lipcu, a nie mam napisanego nic procz spisu tresci...

nie dam sobie rady, w ogole nie wiem jak sie taka prace pisze, tzn wiem jak ma wygladac, ale nie wiem o czym w zasadzie pisac....
to jest taka praca raczej opisowo teoretyczno odtworcza, bo z zakresu stosunkow miedzynarodowych i prawa miedzynarodowego...
Malaika85 - znam ten ból - tez "pisałam" swoją pracę ponad 2 lata (a rzeczywisty czas pisania ok.2 miesięcy). I też nie wiedziałam, o czym pisać.. Ale teraz już wiem, że to było nic innego, tylko LENISTWO!!
Przede wszystkim wyłącz wizaż i inne głupoty, które teraz oglądasz w necie i zacznij pisać... Idź do biblioteki, zamiast siedzieć przed monitorem... Zbieraj materiały, bo im bliżej czerwca, tym będzie gorzej.. A szkoda skończyć studia i nic z tego nie mieć. Jak już zaczniesz pisać, to potem będzie już tylko łatwiej...
Jeśli nie wiesz, jak to ma wyglądać - zapytaj promotora. Ale skoro masz spis treści, to nic prostszego! (ja spis treści układałam zazwyczaj, gdy praca była na ukończeniu).
Po prostu weź się do roboty, zamiast lamentować

tutaj jest kilka poradników na temat pisania pracy mgr:

http://kwiatand.republika.pl/jak%20pisac%20prace.htm
http://magister.com.pl/poradnik.doc


Pozdrawiam i życzę powodzenia
A.

ps. wybacz mój ostrzejszy ton, ale mam nadzieję, ze to Cię troszkę zmobilizuje do pracy
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując