Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-06, 16:14   #27
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: zapomniałam zażyć tabletki antykoncepcyjnej

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Witajcie. Odnawiam temat. Mam pytanie. We wtorek biore zawsze ostatnia tabletke antykoncepcyjna, ostatnio wyjechalam na urlop i akurat w tym czasie przypadal mi okres wiec nie robilam przerwy tylko kontynuowalam nastepny blister. No i dziwnie sie zdarzylo,ze teraz ostatnia tabletke mialam w poniedzialek..nie jestem pewna czy nie wzielam ostatniej tabletki we wtorek, ale na 80% nie wzielam, bym troche pamietala.. No i w tym czasie kochalam sie z moim partnerem. No i pech chcial, ze jestem przy pierwszym tygodniu stosowania tabletek i zapomnialam wczoraj wziac tabletki,minelo 24h,wzielam 2 naraz, ale wczoraj sie kochalam. Wiem,ze jestem nieodpowiedzialna, ale chce dowiedziec sie czy moge byc w ciazy? jakie sa na to szanse? czy tak szybko mozna zajsc w ciaze biorac tabletki antykoncepcyjne? Prosze o porady, moze ktos byl w podobnej sytuacji? Z gory dziekuje za odpowiedzi
Ps-Dodam,ze jak nie wzielam tej ostatniej tabletki (przynajmniej tak mi sie wydaje, to dostalam plamienie, co prawda pozno, ale bardzo slabe, jak nigdy)
Ulotka wyraźnie mówi, że szanse na ciążę są.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując